Davet

Değerli Meslektaşlarımız;

Bu yıl 14. sünü düzenleyeceğimiz Türkiye’nin Aile Hekimliği alanındaki en prestijli, en büyük ve en yüksek katılımlı kongresi olan AHEKON, 30 Ekim 3 Kasım 2024 tarihleri arasında Royal Seginus Hotel Antalya’da gerçekleşecektir.

Kongrenin güçlü bilimsel içeriğini oluştururken konferans, panel, tartışmalı oturumlara, poster ve sözel bildirilere, aynı zamanda Aile Hekimlerinin gelişimine yönelik farklı alanlarda kurslara da yer veriyor olacağız.

30.000 Aile Hekiminin Ulusal kongresi olan AHEKON 2024’ün içeriği Aile Hekimlerinin emeği ile hazırlandı. Alanında önde gelen yurt içinden ve yurt dışından akademisyen hocalarımızın sunumları ile bilimsel bir şölen havasında gerçekleşecek olan AHEKON 2024’de sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Türkiye’nin Aile Hekimlerinin  bir arada olacağı, tamamen sahaya dönük olarak deneyimlerimizi, zorluklarımızı, başarılarımızı paylaşacağımız, sektörün saha ile buluşmasının gerçekleşeceği, bilimsel ve sosyal yönlerimizi ön plana çıkaracağımız kongremizde buluşmanın heyecanını şimdiden hissediyoruz

AHEKON 2024 Kongremizde buluşmayı ümit ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla

Dr. Zeynep Özsevimli
Kongre Başkanı
Dr. Türkü Yağmur Nehir 
AHEF Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

Etkinlik Tarihi 
30 Ekim - 3 Kasım  2024
 
Bildiri Son Gönderim Tarihi
11 Ekim 2024
 
İletişim:
MOTTO TURİZM
www.motto.tc
İletişim: esin@motto.tc